close




ЗАРЕЖДАНЕ...
ТВ програма

   
Програмата за 22.02.2013 г.

00:00 - Зелена светлина
00:05 - В кадър (п)
00:35 - Големите надежди - тв филм (2 епизод) (п)
01:35 - По света и у нас (п от 20:00)
02:15 - Момчетата от "Медисън" авеню - тв филм (3 епизод) (п)
03:00 - Футбол: "Ливърпул" - "Зенит"(Санкт Петербург), среща - реванш от турнира за Лига "Европа" (п)
04:45 - Малки истории (п)
04:55 - Днес и утре (п)
05:20 - Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу (п)
05:50 - Дързост и красота - тв филм (3128 епизод) (п)
06:15 - Телепазарен прозорец
06:30 - Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов и Марио Гаврилов
09:00 - По света и у нас - информационна емисия
09:10 - Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00 - По света и у нас - информационна емисия
10:10 - Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00 - Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
14:00 - Открито с Валя Ахчиева (п)
14:35 - Памет българска с проф.Божидар Димитров (п)
15:05 - Младият Дракула - тв филм (13 епизод)
15:35 - Европа на фокус
16:00 - По света и у нас - информационна емисия
16:10 - Новини на турски език
16:20 - Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35 - Пиано екстраваганца: Камерен концерт, посветен на 75 - годишнина на руския композитор Николай Капустин
17:35 - Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу (п)
18:00 - По света и у нас - информационна емисия
18:35 - Зелена светлина
18:40 - Големите надежди - тв филм (3, последен епизод)
19:35 - Българската песен в Евровизия 2013
19:40 - Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00 - По света и у нас - информационна емисия
20:45 - Спортни новини
21:00 - Панорама с Бойко Василев - публицистично обзорно предаване
22:00 - Падащи звезди - сатирично шоу с водещи Стефан Щерев и Яна Грудева
23:00 - Българската песен в Евровизия 2013
23:05 - По света и у нас - информационна емисия
23:10 - Зелена светлина
23:15 - Под прикритие 3 - тв филм (12, последен епизод) (п) (16)
00:20 - "Бойна звезда "Галактика" - сериал, с. 4, еп. 20
01:20 - "Преди обед" /п./
03:10 - bTV Новините /п./
03:40 - "Призракът на Елена"/п./ - сериал, еп. 21
04:30 - "Кухнята на Звездев" /п./
04:50 - "Американска наследница" /п./ - сериал, еп. 45
05:40 - "Комиците" - комедийно предаване
06:30 - "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Анна Цолова и Виктор Николаев
09:30 - "Преди обед" - дневно токшоу
11:30 - "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00 - bTV Новините - обедна емисия
12:30 - "Шоуто на Слави" /п./
13:30 - "Женско царство" - сериал, еп. 97
15:00 - "Призракът на Елена" - сериал, еп. 22
16:00 - "Американска наследница" - сериал, еп. 46
17:00 - bTV Новините
17:30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00 - bTV Новините - централна емисия
20:00 - "Домашен арест" - сериал, с. 2, еп. 43, 44
21:00 - "Комиците" - комедийно предаване
22:00 - bTV Новините - късна емисия
22:30 - "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
23:30 - "Дневниците на вампира" - сериал, с. 2, еп. 12
00:45 - "Магнитико" - тв игра
02:00 - "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон /п/
02:45 - "Долината на слънцето" - сериен филм
03:45 - Новините на Нова /п/
04:00 - "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм /п/
05:00 - "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/
06:00 - "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
06:30 - "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ
09:30 - "На кафе" - предаване на НТВ
11:30 - "Бон Апети" - предаване на НТВ
12:00 - "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон
13:00 - Новините на Нова
13:30 - "Цената на славата" - сериен филм
15:00 - "Доктор Куин Лечителката" - сериен филм
16:00 - "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ
17:00 - "Черешката на тортата" - тв шоу, 2 сезон
18:00 - "Сделка или не" - телевизионна игра
19:00 - Новините на Нова - централна емисия
20:00 - "Имаш поща" - ток шоу
22:00 - "Господари на ефира" - забавно предаване
22:30 - "От местопрестъплението: Маями" - сериен филм, 10 сезон
23:30 - Новините на Нова
23:45 - "Накрай света" - сериен филм
00:15 - Рембранд - документален филм (п)
00:30 - Местно време (БНТ 2 Пловдив)
01:00 - Демонът на империята: "Митхат паша срещу барон Хирш" - тв сериен филм (девета част)
02:00 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив (п)
02:30 - Разтопени снегове - научнопопулярен филм /БНТ 2 Благоевград (п)
03:00 - Знаете ли, че...: Лампите (БНТ 2 Пловдив)
03:10 - Копнеж по нови неща - документален филм
04:00 - България днес - информационен блок (п) (Пловдив)
06:00 - Изкачването - документален филм на Евровизия (п)
06:15 - Джунглата разказва: "Лакомник" - куклен филм (п)
06:25 - Потребителската кошница
06:30 - Премиера - документална поредица (38 епизод) (п)
07:00 - Добро утро с БНТ 2 - сутрешен блок (излъчвания от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна)
09:00 - Добро утро с БНТ 2 - сутрешен блок
10:00 - Европа днес
10:15 - Дързост и красота - тв сериал (3101 епизод)
10:35 - Есен край Керкини - научнопопулярен филм
11:05 - Срещу течението - музикален филм (п)
12:20 - Потребителската кошница (п)
12:30 - България 12.30 - кратки новини
12:40 - Местно време (БНТ 2 Пловдив)
13:10 - Лице в лице с Агрипина - документален филм
14:05 - Шоуто на Акрани (п)
15:05 - Под прикритие - тв сериен филм (втори сезон, 2 епизод) (п)
16:00 - България днес - информационен блок
18:00 - Дързост и красота - тв сериал (3101 епизод) (п)
18:20 - Днес и утре
18:55 - На Сашо с любов - филм за Александър Авджиев
19:25 - Потребителската кошница
19:30 - България 19.30 - централни новини (емисии от София, Пловдив, Благоевград, Русе и Варна)
20:00 - Фокус - игрален филм (САЩ, 2001)
21:45 - Мюзик микс
22:00 - Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна (п)
22:35 - Да живееш екологично - документална поредица (18 епизод) (п)
23:00 - България 19.30 - централни новини (п)
23:30 - Добро утро с БНТ 2 - сутрешен блок (п)
00:00 - "Военни престъпления"- сериал, сезон 4, /п/
00:55 - "Горещи моменти" - еротика
04:15 - "Тухла" - криминален с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Лукас Хаас, Емили дьо Равин и др., /п/
06:00 - "Макгайвър" - сериал, сезон 5, /п/
06:50 - "Зина - принцесата войн" - сериал, сезон 6, /п/
07:45 - "Новата мисия невъзможна" - сериал, сезон 2, /п/
09:00 - "Среднощен ездач"- сериал, сезон 3, /п/
10:00 - "Мисията невъзможна" - екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Джон Войт, Жан Рено, Брайън Де Палма, Хенри Черни, Еманюел Беар и др., /п/
12:00 - "8 прости правила" - сериал, сезон 1, /п/
12:30 - "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
13:30 - "Макгайвър" - сериал, сезон 6
14:30 - "Морски патрул" - сериал,сезон 3, /п/
15:30 - "Зина - принцесата войн" - сериал, сезон 6
16:30 - "Среднощен ездач"- сериал, сезон 3
17:30 - "Новата мисия невъзможна" - сериал, сезон 2
18:30 - "8 прости правила" - сериал, сезон 1
19:00 - "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
20:00 - "Морски патрул" - сериал,сезон 3
21:00 - "Военни престъпления"- сериал, сезон 4
22:00 - "Свободна игра" - криминална комедия с уч. на Бърт Рейнолдс, Джеймс Хамптън, Еди Албърт, Ед Лаутър и др.
00:00 - Новини. Прогноза за времето/повторение/
00:30 - "Дискусионно студио"/повторение/
01:30 - "Пленен от красотата на природата-"док. филм
02:00 - "Здравословно" с Христо Деянов/ повторение/
03:00 - "Директно за икономика" /повторение/
05:00 - "Църквата на мълчанието"/повторение/
06:00 - Класическа музика
06:15 - "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
07:00 - Ранни вести /на живо/
10:15 - Новини - сутрешна емисия
10:30 - "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
12:30 - НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45 - "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
13:30 - Китка народни песни
14:00 - "Дискусионно студио"/повторение/
15:00 - "Да! Антимафия!" с водещ Георги Дражев / повторение /
16:30 - Църквата на мълчанието /повторение/
17:30 - Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
17:45 - "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
18:30 - "За вярата българска" с водещ отец Боян Саръев /на живо/
19:30 - Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
20:00 - "Дискусионно студио" с водещ Велизар Енчев /на живо/
21:00 - "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
22:00 - Новини. Прогноза за времето. /повторение/
22:30 - "Директно за икономика" /повторение/
00:35 - Морски детективи; сезон 6, епизод 2, екшън, САЩ, 2008
00:45 - Морски детективи; сезон 6, епизод 2, екшън, САЩ, 2008
01:25 - Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 3, епизод 15, криминален, САЩ, 2011
01:40 - Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 3, епизод 15, криминален, САЩ, 2011
02:08 - Закон и ред (UK); сезон 3, епизод 12, криминален, Великобритания, 2011
02:25 - Закон и ред (UK); сезон 3, епизод 12, криминален, Великобритания, 2011
07:00 - Мерлин; сезон 4, епизод 13, приключенски, Великобритания, 2011
07:05 - 10 неща, които мразя в теб; сезон 2, епизод 7, комедия, САЩ, 2010
07:30 - Мерлин; сезон 4, епизод 13, приключенски, Великобритания, 2011
07:55 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 3, екшън, САЩ, 1996
08:20 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 3, екшън, САЩ, 1996
08:50 - ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 3, епизод 6, приключенски, САЩ, 2001
09:15 - ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 3, епизод 6, приключенски, САЩ, 2001
09:45 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 9, екшън, САЩ, 2000
10:05 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 9, екшън, САЩ, 2000
10:40 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 10, екшън, САЩ, 2000
11:00 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 10, екшън, САЩ, 2000
11:35 - Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, Франция, 2009
11:55 - Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, Франция, 2009
12:35 - Закрилникът; сезон 3, епизод 17, драма, САЩ, 2003
12:55 - Закрилникът; сезон 3, епизод 17, драма, САЩ, 2003
13:30 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 3, екшън, САЩ, 1996
13:45 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 3, екшън, САЩ, 1996
14:25 - Първобитен свят; сезон 4, епизод 1, екшън, Великобритания, 2011
14:40 - Първобитен свят; сезон 4, епизод 1, екшън, Великобритания, 2011
15:20 - ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 3, епизод 7, приключенски, САЩ, 2001
15:35 - ПОВЕЛИТЕЛЯТ НА ЗВЕРОВЕТЕ; сезон 3, епизод 7, приключенски, САЩ, 2001
16:15 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 11, екшън, САЩ, 2000
16:25 - ТЪРСАЧ НА РЕЛИКВИ; сезон 2, епизод 11, екшън, САЩ, 2000
17:10 - Мерлин; сезон 1, епизод 1, приключенски, Великобритания, 2008
17:20 - Мерлин; сезон 1, епизод 1, приключенски, Великобритания, 2008
18:05 - Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, Франция, 2009
18:15 - Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, Франция, 2009
19:05 - Закрилникът; сезон 3, епизод 18, драма, САЩ, 2003
19:15 - Закрилникът; сезон 3, епизод 18, драма, САЩ, 2003
20:00 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 4, екшън, САЩ, 1996
20:05 - Военна прокуратура; сезон 2, епизод 4, екшън, САЩ, 1996
21:00 - Мъже в черно, екшън; САЩ, 1997, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит - премиера
22:45 - Д-р Хаус; сезон 7, епизод 20, драма, САЩ, 2010
22:55 - Д-р Хаус; сезон 7, епизод 20, драма, САЩ, 2010
23:35 - Морски детективи; сезон 6, епизод 2, екшън, САЩ, 2008
23:50 - Морски детективи; сезон 6, епизод 2, екшън, САЩ, 2008
00:30 - "Сделка или не" - телевизионна игра, /п/
06:40 - "Ева Луна" - сериен филм, /п/
07:30 - "Бон Апети" - предаване
08:00 - "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон, /п/
09:30 - "Сделка или не" - телевизионна игра
10:30 - "Истанбулска приказка" - сериен филм, /п/
11:30 - "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон
12:30 - "Ева Луна" - сериен филм
13:30 - "Аурора" - сериен филм, /п/
14:30 - "Бон Апети" - предаване,/п/
15:00 - "Мелодия на сърцето" - сериен филм, /п/
16:00 - "Готова на всичко" - сериен филм, /п/
17:00 - "Огнено сърце" - сериен филм, /п/
18:00 - "Истанбулска приказка" - сериен филм
19:00 - "Светски новини" /п/
19:05 - "Аурора" - сериен филм
20:00 - "Мелодия на сърцето" - сериен филм
21:00 - "Готова на всичко" - сериен филм
22:00 - "Огнено сърце" - сериен филм
23:00 - "Цената на славата" - сериен филм, /п/
00:00 - "Темата на Спорта" - новини, интервюта, репортажи, повторение
00:30 - ТЕЛЕШОП
01:30 - "Червени светлини" - еротика
02:30 - Край на програмата
11:30 - ТЕЛЕШОП
12:00 - "Класика от Висшата Лига" - Норич Сити - Евертън (04-05), повторение
14:00 - "Голфът отблизо", сезон 2013, магазинно предаване, 8-ми епизод, повторение
14:30 - "Класика от Висшата Лига" - Манчестър Сити - Челси (09-10), повторение
15:00 - Футбол: Олдъм Атлетик - Евертън, мач от 5-тия кръг за Купата на ФА, повторение
17:00 - Нова Спорт Голф - обзор на турнира АСЕ Груп Класик от Чемпиънс Тур, повторение
18:00 - "Класика от Висшата Лига" - Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Юнайтед (94-95)
20:00 - "Светът на Висшата Лига" (2012-13) - магазинно предаване за Висшата Лига, 35-ти епизод
20:30 - "Най-силния човек на планетата 2013" - 2-ри епизод
21:00 - "Темата на Спорта" - новини, интервюта, репортажи, директно
21:30 - "Класика от Висшата Лига" - Арсенал - Астън Вила (05-06), повторение
22:00 - "Класика от Висшата Лига" - Кристъл Палас - Ливърпул (94-95)

Ruse24.bg e част от:
Навигация: Начало - Новини - Спорт - Справочник - Обяви - Бизнес - Туризъм - Дискусии - Хороскопи - ТВ
Градове: Пловдив - Варна - Бургас - Русе - Благоевград - Перник
За нас: За контакти - За реклама

©2009 Медия груп 24 ООД. Ruse24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Ruse24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Ruse24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.