Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало Справочник
Обекти
Събития
Карта
Кино
Театри
ТВ
днес
20.11.2018 »
БНТ1 (BG)
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев - /п/
05:45
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок - информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас - информационна емисия
08:45
Култура.БГ - културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни - предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев

bTV
04:00
120 минути
05:30
Лице в лице
06:00
Барби: Страната на сънищата
06:30
Тази сутрин
09:30
Преди обед

Нова ТВ
03:30
Полъхът на любовта
05:20
Костюмари
06:20
Здравей, България
09:30
На кафе

БНТ 2 (BG)
05:00
В близък план - /п/
05:30
Днес и утре /п/
06:00
Семеен бизнес - сериен тв филм /п/
06:25
10 000 крачки - /БНТ 2 София/п/
06:30
Култура.БГ - /п/
07:30
"Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" - кулинарно предаване /п/

bTV Action
04:00
Шон от мъртвите

Диема
02:20
Еротичен телепазар
06:00
"Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
06:30
"Звярът" - сериал, сезон 1
07:30
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
08:40
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13 /п/
10:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12 /п/

Кино Нова
00:30
"Хана" - екшън-трилър
05:45
"Актьорско студио" - токшоу, сезон 17
06:45
"Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 3
08:50
"МХП: Маймунски Х-тремни постижения" - семейна комедия /п/

Диема Family
04:00
"Катинари на любовта" - романтичен филм /п/
06:00
"Моята карма" - сериен филм
07:00
"Борбата на Пола" - теленовела
08:10
"Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
09:30
"Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/

RING
04:30
Дивата муха

NOVA Sport
00:45
Еротичен телепазар
09:30
Дартс: "Голям шлем" 2018, девети ден /п/

БНТ 4 (BG)
03:45
Денят започва с Георги Любенов - /п/
05:50
Златни ръце - /БНТ 2 Пловдив/п/
06:00
Сутрешен блок
08:30
По света и у нас
08:45
Култура.БГ
09:45
100% будни - предаване за здравословен лайфстайл

bTV Comedy
05:00
Хотел Елеон
06:00
Майк и Моли
07:00
Модерно семейство
08:00
Слънчева Филаделфия
09:00
Българи на три морета
10:00
Турбо

bTV Cinema
03:45
Крадец на животи
06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета
08:00
Революция Z
09:15
Теория на конспирацията

bTV Lady
03:10
Част от мен

БНТ 3 (BG)
04:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
05:10
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
07:00
Обзор "Лига на нациите"
07:30
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
08:00
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
09:50
Футбол: Северна Ирландия - Австрия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Добави обект
Добави събитие
АКТУАЛНИ ОФЕРТИ С ОТСТЪПКИ:
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Правила
©2008 - 2018 Медия груп 24 ООД. Ruse24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Ruse24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Ruse24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: